Płyta zabezpieczająca do Króliczka Pomocniczka

65,00 zł

• dodatkowe zabezpieczenie dla Twojego dziecka
• pasuje jak ulał do Króliczka Pomocniczka
• wymiary: 40*42,5 cm
• wysyłka w ciągu 2 dni roboczych

Uwaga! Płyta nie pasuje do Ciekawskiego MaRysia ani do Króliczka Pomocniczka dla bliźniaków.

Ilość
0


Ta płyta przyda Ci się jako dodatkowe zabezpieczenie do Króliczka Pomocniczka. Chociaż nie, nie Tobie, tylko Twojemu dziecku. Bo wiesz, jak to jest z dziećmi, szczególnie tymi rocznymi. Płytę możesz włożyć i wyciągnąć wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Nie musisz jej montować, po prostu ją wkładasz i tyle. Płyta jest lakierowana, w kolorze naturalnego drewna.

Płyta trzyma się na specjalnych śrubkach (dostaniesz je w zestawie). Zostały dobrane tak, że łatwo wkręcisz i wykręcisz je ręcznie, bez użycia śrubokrętu, w dodatkowo przygotowane przez nas otwory w Króliczku. Płytę możesz dokupić w dowolnej chwili - każdy Króliczek jest do tego przygotowany.

KiddyMate
7 Przedmioty

Opis

Materiał
Sklejka brzozowa 18mm

Specyficzne kody

Poznaj Króliczka Pomocniczka i Ciekawskiego MaRysia! Obejrzyj film, w którym opowiadamy o obu kitchen helperach i porównujemy je ze sobą.

Żeby ułatwić Ci lepsze poznanie naszych kitchen helperów przygotowaliśmy ten przewodnik. Zapoznaj się z nim, a jeśli nadal chcesz o coś zapytać - napisz do nas albo zadzwoń :)

1. Podział kitchen helperów ze względu na materiał:

sklejka brzozowa - cały kitchen helper wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 18 mm.
płyta mdf - boki kitchen helpera wykonane są z płyty mdf o grubości 18 mm, a stopnie ze sklejki brzozowej grubości 18 mm. Jeśli zamawiasz do niego płytę zabezpieczającą lub tablicę kredową, to one również są ze sklejki brzozowej.

Czym się różni kitchen helper ze sklejki drewnianej od tego z płyty MDF?

Przede wszystkim ceną - ceny sklejki poszybowały w górę niczym odrzutowiec i na razie nic nie zapowiada, żeby miały spaść. Króliczek ze sklejki ma większy testowany przez nas udźwig - 125 kg (MaRyś - 100 kg), w porównaniu do 50 kg dla kitchen helperów z płyty MDF.
Kitchen helper z płyty MDF bez problemu utrzyma dziecko, ale nie dajemy gwarancji czy wytrzyma ciężar dorosłego.

Design i układ stopni jest ten sam, więc zewnętrznie nie będzie pomiędzy kitchen helperami żadnych różnic.


2. Podział kitchen helperów ze względu na wykończenie:

pomalowane - cały kitchen helper jest malowany przez nas. Wszystkie użyte farby i lakiery są bezpieczne dla dzieci - spełniają normę PN EN 71-3.
do samodzielnego pomalowania - w tych kitchen helperach dostajesz surowe boki. Są oszlifowane i przygotowane do malowania. Możesz pomalować je samodzielnie w domu na dowolny kolor. Stopnie są już polakierowane przez nas - nie musisz ich malować dodatkowo.

Płyta zabezpieczająca do...

65,00 zł