Czas realizacji zamówienia:

Na czas realizacji składa się czas przygotowania zamówienia i czas dostawy przez firmę kurierską.

Nasze produkty wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Jednak większość z nich wykonywana jest na zamówienie, dlatego przy danym produkcie jest informacja o czasie oczekiwania. Jeżeli nie ma takiej informacji, to przygotowanie zajmuje nam około 3 dni robocze. Wykonanie produktów ze sklejki zajmuje nam maksymalnie 14 dni roboczych.

Pamiętaj, że czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej (najczęściej wynosi 1-2 dni robocze).

Jeżeli zależy Ci na przyspieszonym wykonaniu zamówienia, skontaktuj się z nami przed zakupem. Jest szansa, że będziemy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom :)

Koszt dostawy na terytorium Polski:

Mniejsze paczki
do 100 zł
Większe paczki
100,01 - 299 zł
Wartość zamówienia
powyżej 299 zł
Kurier InPost przelew 15 zł 19 zł darmowa dostawa
Kurier InPost pobranie
(z wykluczeniem mebli dla dzieci)
18 zł 22 zł 5 zł
Paczkomat
(nie obejmuje mat i mebli dla dzieci)
13 zł 13 zł darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień od 299zł (tylko dla zamówień opłaconych przelewem)

Wysyłamy też za granicę (na terenie UE) :) Jeżeli interesuje Cię taka forma dostawy - napisz do nas wiadomość. Razem ustalimy wszystkie szczegóły.

Sposoby płatności:

• Płatność przelewem tradycyjnym

• Płatność przez bramkę płatności imoje - szybkie przelewy, Blik i płatności kartą

• Płatność za pomocą Twisto - opóźnione płatności

• Płatność za pobraniem (z wykluczeniem produktów ze sklejki)

Płatności przez imoje i Twisto

• imoje - szybkie płatności online dla sklepów internetowych dostarczane przez ING Bank Śląski.

• Płatność Twisto - Zamów teraz i zapłać za 21 dni. Umożliwia opcję późniejszej płatności - do 21 dni bez żadnych opłat. Bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL. Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków. Płatności dostarczane przez ING Bank Śląski.

Nie ma możliwości zamówienia do Paczkomatu mat dla dzieci i produktów ze sklejki

My też uwielbiamy Paczkomat, ale niestety nie każda paczka się do niego zmieści :( Nasze paczki do takich właśnie należą. Jak tylko powiększą skrytki, to na pewno udostępnimy taką opcję wysyłki :)

Możesz jednak zamówić do Paczkomatu nasze akcesoria i mniejsze produkty.

Pakowanie

Zadbaliśmy, by nasze opakowania były wolne od plastiku, a my będziemy zachęcać do ich ponownego wykorzystania, np. kartonu czy sznurka, którym przewiązujemy maty. Nalepki wykonujemy na papierze ekologicznym, karton zaklejamy papierową taśmą, a papier do drukowania wykonany jest z materiałów pochodzących z recyclingu.

Zdecydowana większość wypełnień w kartonach pochodzi z odzysku albo jest papierowa, biodegradowalna lub przeznaczona do recyklingu. Musimy je dodawać do zamówień, bo podczas transportu różne rzeczy mogą się z paczką dziać, a takie wypełnienie jest ochroną dla produktów. Jeżeli w środku pojawia się plastik, to też jest z odzysku, najczęściej z naszych własnych zamówień. Minimalizujemy w ten sposób ilość odpadów i ograniczamy do minimum wszystko, co ma być tylko ozdobne. Stawiamy na praktyczność i troskę o środowisko :)