• -20%
  • Nowy
  • Zniżka 20%
półka dla dziecka na książki

Półka na książki Zaczytany Piesek OUTLET

399,20 zł
499,00 zł

OUTLET (szczegóły w opisie poniżej), kolor - siwy dym
• zaprojektowana w duchu Montessori
• w oryginalnym kształcie psa
• dziecko może samodzielnie wyciągać i odkładać książki
• stojąca
• posiada 3 półki
• wszystkie materiały spełniają normę PN EN 71-3 - są bezpieczne dla dzieci
bezpieczne wykończenie bez ostrych krawędzi
• do samodzielnego złożenia
• materiał: sklejka brzozowa o grubości 18 mm
czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
• DARMOWA DOSTAWA


Ilość
0

OUTLET

Czy niesymetryczny pączek smakuje tak samo jak ten symetryczny? No pewnie! A co pączek ma wspólnego z półką na książki? Oglądasz właśnie Zaczytanego Pieska, który nie jest idealny. Jest to model, który służył nam do sesji zdjęciowych, może mieć drobne zarysowania powierzchni. Ma też niewielkie błędy w fakturze sklejki od strony zewnętrznej (wgłębienia).

Błędy te nie wpływają na cechy, które opisaliśmy poniżej. Dasz mu szansę?Półka dopasowana do wysokości dziecka


Półka na książki Zaczytany Piesek została stworzona z myślą o dzieciach, które uwielbiają czytać książki (lub uwielbiają, gdy im się czyta). Zaczytany Piesek jest przede wszystkim dla dzieci, więc zaprojektowaliśmy go tak, by mogły one same z niego korzystać - same wybierać książki, i same je odkładać. A mogą to zrobić z łatwością, bo…


Okładką do przodu


… na tej półce książki można położyć okładką do przodu. Może pomyślisz, że to marnowanie miejsca, że mniej się zmieści, no i jak to tak okładką do przodu, w bibliotece i księgarni jest inaczej. Ale dla dziecka to bardzo duża zmiana - 2-, 3- czy 4-letnie dziecko nie potrafi przeczytać tytułu książki na jej grzbiecie. Ale potrafi rozpoznać okładkę i na jej podstawie stwierdzić, czy ta książka mu się podoba, czy nie. To oznacza koniec z długim wybieraniem książek - dziecko spojrzy na półkę i od razu będzie mogło wybrać ulubioną czytankę. A poza tym kiedy książki są ułożone okładką do przodu, to łatwiej dziecku jest je potem odkładać i zachować porządek. Montessori w praktyce.


Zaczytany Piesek w formacie york


Ten Zaczytany Piesek jest w wersji mini, jak york. Będzie odpowiedni dla dzieci w wieku ok. 2, 3 lat, które mają swoją grupę ulubionych książeczek. Półka w wersji mini pomieści np. książki do czytania przed snem - ok. 10-15. A poza tym im mniej książek, tym łatwiej będzie dziecku wybierać spośród nich.


Składanie


Piesek dotrze do Ciebie rozłożony i zapakowany w karton. Musisz złożyć go samodzielnie :) Dołączymy do Twojego zamówienia instrukcję, żeby Twoje dziecko szybko mogło zacząć z niego korzystać. Montaż jest bardzo prosty, a będzie Ci do niego potrzebna tylko miseczka z wodą i szmatka. Resztę rzeczy dostaniesz od nas w zamówieniu.

1 Przedmiot

Opis

Materiał
Sklejka 18mm
Farba i lakier
Bezpieczne dla dzieci, zgodne z normą PN EN 71-3
Czyszczenie
Bez użycia środków chemicznych
Wysokość
64 cm
Szerokość
53,5 cm
Głębokość
33 cm

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)

Półka na książki Zaczytany...

499,00 zł 399,20 zł