saszetka z chusty

Saszetka z chusty wodoodporna

29,00 zł

• uszyta ze skrawków chust - produkt zero waste
pojemna - zmieści paczkę chusteczek nawilżanych, pieluchę, telefon i klucze
• może służyć jako kosmetyczka
• możesz nosić ją samą lub zaczepić w torbie
2-warstwowa - z zewnątrz chusta, w środku materiał wodoodporny
zapinana na zamek
• posiada uchwyt na rękę
• wymiary: 27cmx18cm

Ilość
1


Na zdjęciach pokazane są przykładowe wzory.


Mała, ale pojemna jak duża


Saszetka z chusty jest najmniejszym produktem w naszym sklepie. Ale za to jakim pojemnym. W ramach testów zapakowaliśmy do niej pieluchę jednorazową, paczkę chusteczek nawilżanych, paczkę chusteczek higienicznych, telefon i klucze. I bez trudu zapięliśmy zamek. Nada się więc na szybkie odwiedziny u znajomych czy wyjście na plac zabaw. Bo nie zawsze chce się nosić ze sobą większą torbę lub plecak, prawda?Niby saszetka, a jednak torebka i kosmetyczka też


Saszetka z chusty ma wiele zastosowań. Możesz używać jej jak kosmetyczki albo jako poręcznej torebki - tak jak kopertówki, ale z chusty. Saszetkę możesz także przypiąć (w środku ma metalowe kółeczko do zaczepienia) do środka worka plecaka albo torby z chusty i będziesz mieć taką torbę w torbie. Coś jak incepcja.Saszetkę uszliśmy ze skrawków chust. Wzory są losowe, więc masz pewność, że nie spotkasz na placu zabaw albo u znajomych takiej samej saszetki.

Jeśli jednak masz specjalne preferencje (np. nie lubisz różowego czy niebieskiego) albo chcesz dopasować kolor saszetki do plecaka lub torby z chusty, napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego :)


18 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)

Saszetka z chusty wodoodporna

29,00 zł