• Wyprzedaż!
  • -21,00 zł
  • Zniżka 21,00 zł

Outlet - wady materiału

23,00 zł
44,00 zł
Wzór
Ilość
0


Nic nie jest idealne. Materiały, z których szyjemy maty, też nie. I tak zdarza się, że podczas pierwszego prania, które wykonujemy sami, lub prasowania pojawią się jakieś błędy. Moglibyśmy wyrzucić materiały z błędami, ale to nie leży w naszej naturze. Nie lubimy marnotrawstwa, no i to zachowanie niezgodne z naszymi eko wartościami.

Postanowiliśmy więc wystawić wszystkie maty, które mają wady materiału i zajmują miejsce w naszym magazynie. Może znajdziesz dla nich miejsce?

Błędy są różne, większość z nich pokazaliśmy na zdjęciach. Żadna z wad nie wpływa na funkcjonalność produktu, czyli nie sprawia, że mata nie jest kotoodporna, bezpieczna dla niemowląt lub że średnio twarde podłoże zamienia się na miękkie lub bardzo twarde. Są to jedynie wady wizualne i estetyczne. Mogą to być:

  • zagniecenia materiału,
  • odbarwienia powstałe podczas prania lub prasowania (w większości jest to jasna kreska przebiegająca przez środek maty),
  • błędy przy produkcji materiału (np. pojedyncza nitka w innym kolorze czy błąd tkania materiału),
  • marszczenia materiału powstałe podczas szycia, które nie pozwalają nam sprzedać ich w standardowej cenie.

Liczba mat z danego wzoru jest ograniczona. Zwykle jest to kilka sztuk.Dla produktów z outletu nie naliczają się rabaty i promocje.

Jeżeli chcesz zamówić wzory z outletu i te, w standardowej cenie w jednej macie - skontaktuj się z nami przed zakupem. Naliczymy wtedy odpowiedni rabat dla Twojego zamówienia :)

Do każdego zamówienia dołączymy antypoślizgowe rzepy łączące.
Jest to produkt sprzedawany w znacznie obniżonej cenie ze względu na różne błędu materiału. W związku z tym reklamacje dotyczące wad materiału nie będą uwzględniane. Wszystkie inne rodzaje reklamacji rozpatrujemy normalnie.Zabacz wszystkie wzory mat

1 Przedmioty

Specyficzne kody

Chcesz wiedzieć więcej? Przejrzyj odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.

chat Komentarze (0)

Outlet - wady materiału

44,00 zł 23,00 zł