Choinka ozdobna z płyty MDF mała 18 cm

40,00 zł

minimalistyczna, ale z gotowymi ozdobami
do postawienia na biurku, szafie albo parapecie
produkt zero waste - zaprojektowany z resztek po Króliczku Pomocniczku
• materiał: płyta MDF 18 mm
• farba bezpieczna dla dzieci - spełnia normę PN EN 71-3
• wymiary: 18,5 cm x 17,5 cm
• czas realizacji: do 3 dni roboczych


Ilość
0


Niby minimalistyczna, a jednak ozdobna choinka świąteczna

Kto powiedział, że choinki zawsze muszą być duże i zajmować połowę pomieszczenia? Tzn. mogą takie być, jak kto lubi. Ale jeśli nie masz miejsca na dużą choinkę albo po prostu lubisz minimalizm, to nasza choinka powinna spełnić Twoje oczekiwania. Sprawdzi się też jako ozdoba do pokoju dziecięcego albo do postawienia na biurku, parapecie, stoliku czy gdziekolwiek zechcesz ją położyć.

Jeśli szukasz czegoś jeszcze trochę większego, sprawdź naszą średnią choinkę ozdobną.

choinka świąteczna ozdoba z płyty
choinka ozdoba świąteczna z płyty

Ozdobiona choinka na święta

Ta choinka jest już od razu gotowa do postawienia i bycia podziwianą. Dodaliśmy jej świąteczne, a skromne ozdoby, bo wiemy, że przed świętami to nie zawsze jest czas na samodzielne artystyczne prace. Ale jeśli masz na to ochotę, to śmiało, dodaj do tej choinki co tylko chcesz. No dobra, a co my już daliśmy? W ozdobowym zestawie mamy: plaster pomarańczy, gwiazdki anyżowe, laskę cynamonu, gałązkę choinkową, szyszki, gałązkę jarzębiny (część to ozdoby sztuczne, a część - naturalne).

Uwaga! Ułożenie ozdób na Twojej choince może się różnić od wzoru widocznego na zdjęciu. Każda dekoracja zawiera plaster pomarańczy i któreś z wymienionych dodatków, ale nie wszystkie - sami dobieramy dodatki, według własnego pomysłu. Kombinacje możesz zobaczyć na zdjęciach. Do zamówienia dobieramy je losowo.
Jeśli masz koty i/albo dzieci, to uważaj, by nie próbowały zjeść tych ozdób.

Choinka zero waste

Ta mała choinka świąteczna została zaprojektowana w duchu zero waste. Mieliśmy trochę odpadów po cięciu płyty MDF na nasze kitchen helpery, więc pomyśleliśmy, że co się będą tak marnować? I tak powstały choinki ozdobne :)

KiddyMate

Opis

Rozmiar
Mała
Ozdoby
Z ozdobą

Specyficzne kody

Choinka ozdobna z płyty MDF...

40,00 zł