Nasze wartosci

Dla kogo tworzymy nasze produkty? Poznaj nasze wartości.

Dla dzieci

Stworzyliśmy unikatowe miejsca dla dzieci. Takie, w których mogą bezpieczne się bawić oraz rozwijać - obracać się, siadać, a w końcu stawiać swoje pierwsze kroki czy sięgać wyżej po to, co do tej pory było dla nich niedostępne. Nasze produkty zapewniają dzieciom rozwój oraz uczą samodzielności.
.

Dla zwierzaków

Kochamy zwierzęta, dlatego zadbaliśmy, by mata i meble przetrwały codzienne zabawy naszego malucha z futrzanymi przyjaciółmi. Produkty odporne na harce zwierząt są dla nich bezpieczne. Jeśli zwierzak nie może czegoś podrapać albo odgryźć, to nie może też tego połknąć. A przy okazji stworzyliśmy naszym kotom nowe ulubione miejsca do wylegiwania się :)

Zobacz, jak jeszcze zwierzaki mogą korzystać z naszych mat
.

Dla rodziców

Pomagamy Ci wspierać prawidłowy rozwój i samodzielność Twoich dzieci oraz zapewnić im bezpieczeństwo. Oferujemy grupę wykwalifikowanych pomocników w unikatowych kształtach, którzy zajmują dzieci w kuchni oraz w pokoju. Projektujemy także akcesoria, które będą towarzyszami Twoich zakupów i wycieczek. 
.

Dla środowiska

Jesteśmy bardzo zaniepokojeni zmianami środowiskowymi, dlatego na co dzień staramy się robić wszystko, by jak najmniej szkodzić naszej planecie. Dlatego na materiał mat wybraliśmy ekologiczną bawełnę i w pełni poddającą się recyklingowi piankę. Zadbaliśmy, by nasze opakowania były wolne od plastiku. Korzystamy z papieru oraz taśmy pochodzących z recyklingu. Zachęcamy do ponownego użycia naszych kartonów.
.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień