Magiczna gąbka do czyszczenia

2,00 zł

• do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni
• nadaje się do czyszczenia drewna, mebli i kuchni
• do wielokrotnego użytku
• wystarczy, że ją namoczysz i już możesz czyścić
• materiał: pianka melaminowa
• wymiary: 10 x 6 x 2 cm


Ilość
0

Magiczna gąbka do czyszczenia kitchen helpera

Kojarzysz te programy, w których jedna osoba czyści cały dom różnymi sprytnymi technikami? To zupełnie jak magiczna gąbka, którą możesz wyczyścić każdy rodzaj powierzchni. My polecamy ją przede wszystkim do czyszczenia śladów po tablicy kredowej na jasnych Króliczkach Pomocniczkach. Bo jak wyciągasz albo wkładasz tę tablicę, to możesz dotknąć ścian podestu. A na jasnym wszystko widać. Oczywiście możesz też wyczyścić tą gąbką całego kitchen helpera, a szczególnie jego stopnie. I po to właśnie jest gąbka - bierzesz, namaczasz, czyścisz i nie ma śladu. I co ważne, magiczna gąbka nie niszczy czyszczonych powierzchni. Nie musisz też szorować ruchami jak z siłowni - z gąbką najlepiej wychodzi takie delikatne i spokojne mycie.

Uwaga nr 1! Jeśli chcesz wyczyścić nią ciemny kitchen helper (czarny, butelkowa zieleń, granatowy) sprawdź najpierw w niewidocznym miejscu, czy farba się nie ściera.

Uwaga nr 2! Nie polecamy używania magicznej gąbki do codziennego czyszczenia kitchen helpera. Czyść nią tylko większe zabrudzenia i rób to delikatnie, bo farba może się zetrzeć. Do codziennego mycia używaj ścierki z delikatnym płynem albo z samą wodą.

Gąbka do mycia radosnej twórczości dziecka

Magicznej gąbki możesz też używać do zmywania radosnej twórczości Twojego dziecka - z frontów, paneli i ze ścian. Gąbka zmyje kredki, kredę i długopis. Plasteliny już nie :D

Gąbka do wielokrotnego użytku

Z magicznej gąbki możesz korzystać wiele razy. Chociaż to też mocno zależy - im bardziej chropowate powierzchnie czyścić, tym szybciej się ściera, czyli zmniejsza - trochę jak gumka do mazania. Co ważne, nie musisz stosować żadnych środków czyszczących, wystarczy sama woda. Możesz więc bez obaw czyścić powierzchnie, z którymi ma styczność Twoje dziecko. A po każdym czyszczeniu możesz ją umyć wodą i wysuszyć.29 Przedmioty

Opis

Dostępność
Na stanie (2 dni robocze)

Specyficzne kody

Poznaj Króliczka Pomocniczka i Ciekawskiego MaRysia! Obejrzyj film, w którym opowiadamy o obu kitchen helperach i porównujemy je ze sobą.

Żeby ułatwić Ci lepsze poznanie naszych kitchen helperów przygotowaliśmy ten przewodnik. Zapoznaj się z nim, a jeśli nadal chcesz o coś zapytać - napisz do nas albo zadzwoń :)

1. Podział kitchen helperów ze względu na materiał:

sklejka brzozowa - boki kitchen helpera wykonane są ze sklejki brzozowej o grubości 18 mm, a stopnie z płyty stolarskiej o grubości 18 mm.
płyta mdf - boki kitchen helpera wykonane są z płyty mdf o grubości 18 mm, a stopnie z płyty stolarskiej o grubości 18 mm. 

Czym się różni kitchen helper ze sklejki brzozowej od tego z płyty MDF?

Przede wszystkim ceną - ceny sklejki poszybowały w górę niczym odrzutowiec i na razie nic nie zapowiada, żeby miały spaść. Króliczek ze sklejki ma większy testowany przez nas udźwig - 125 kg (MaRyś - 100 kg), w porównaniu do 70 kg dla kitchen helperów z płyty MDF.
Kitchen helper z płyty MDF bez problemu utrzyma dziecko lub dorosłego o wadze do ok. 70 kg.

Design i układ stopni jest ten sam, więc zewnętrznie nie będzie pomiędzy kitchen helperami żadnych różnic.


2. Podział kitchen helperów ze względu na wykończenie:

pomalowane - cały kitchen helper jest malowany przez nas. Wszystkie użyte farby i lakiery są bezpieczne dla dzieci - spełniają normę PN EN 71-3.
do samodzielnego pomalowania - w tych kitchen helperach dostajesz surowe boki. Są oszlifowane i przygotowane do malowania. Możesz pomalować je samodzielnie w domu na dowolny kolor. Stopnie są już polakierowane przez nas - nie musisz ich malować dodatkowo.


Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do najczęściej zadawanych pytań.

Magiczna gąbka do czyszczenia

2,00 zł