samochód drewniany dla dziecka laweta

Drewniany samochodzik Laweta

39,00 zł

• z ruchomymi kółkami
• 2 odczepiane części
• zero waste - wykonany z resztek materiału
• materiał: sklejka brzozowa
• łączna długość: 31 cm
• wysokość: 9 cm
• dla dzieci od 3. roku życia

Zobacz też inne nasze pojazdy drewniane.

Kolor
Ilość
0

Samochodzik Laweta - pierwsze auto dla Twojego dziecka

Poznaj Lawetę - to drewniany samochodzik do jednej z najbardziej popularnych zabaw dzieciństwa. Bo przecież na całym świecie od wielu lat dzieci bawią się samochodzikami, prawda? Laweta składa się z dwóch części - jednej, która wygląda jak londyńskie taxi i drugiej, która służy do przewożenia, np. innych samochodzików, innych zabawek - czegokolwiek Twoje dziecko zapragnie. A taki jeden samochodzik to mnóstwo pomysłów na zabawy - wyścigi, przewożenie, jeżdżenie w tunelach.

samochodzik drewniany dla dziecka
samochodzik drewniany dla dziecka

Autko jak prawdziwe

Wiesz, co jest najlepsze w Lawecie? Że jest bardzo skrętna - oba elementy nie jadą tylko w linii prostej, ale w różne strony. Dzięki czemu skracanie i cała zabawa jest bardzo przyjemna - bo po co komu laweta, którą nie można skręcać? Co więcej, koła w obu naprawdę się kręcą, jak w prawdziwym aucie.


Zabawka zero waste

Nasze drewniane samochodziki zaprojektowaliśmy z resztek materiałów po Króliczkach Pomocniczkach. Po co je wyrzucać, jeśli można z nich zrobić takie fajne samochodziki?

Wszystkie samochodziki są ręcznie szlifowane i olejowane. Taki wosk olejny - naturalny i bezpieczny dla dzieci - chroni drewno przed wchłanianiem brudu. A dzięki szlifowaniu autka nie mają ostrych krawędzi, więc są bezpieczne dla delikatnych dziecięcych rączek.

samochodzik drewniany dla dziecka
KiddyMate
3 Przedmioty

Opis

Dostawa
Paczkomat

Specyficzne kody

EAN13
5906251614063

Drewniany samochodzik Laweta

39,00 zł