• Wyprzedaż!
  • -10%
  • Zniżka 10%
damska torba kolorowa wodoodporna

Torba z chusty wodoodporna - Wyprawa na Mazury

81,00 zł
90,00 zł

Najniższa cena produktu z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 90,00 zł


• produkt zero waste - uszyta ze skrawków chust
unikalne wzory - każda torba jest szyta z innych skrawków
• 3-warstwowa, z warstwą śniego- i wodoodporną
4 kieszenie na najważniejsze przedmioty w środku
• z karabińczykiem w środku, np. na klucze
• zapinana na guzik
• wymiary: 41x35 cm

Ilość
0

Styl, szyk i letnia elegancja


Kojarzysz ten motyw z filmów, gdy nagle akcja zamiera, a wszyscy bohaterowie odwracają się w tym samym kierunku? Bo oto wchodzi ona - jak na czerwonym dywanie. A ten zachwyt aż słychać.

I to właśnie możesz być Ty, z torbą z chusty na ramieniu. Na zakupach, na plaży, w parku, u koleżanki, w kinie albo w Lublinie. Tylko spójrz na te kolory - torbę szyjemy z kolorowych skrawków chust, które kojarzą się z letnim dniem. Z kolorowym napojem. Z leniwym przewracaniem się z boku na bok na leżaku. A każdy z tych skrawków jest inny. Masz więc pewność, że jak już wejdziesz na ten swój czerwony dywan, to nie spotkasz nikogo z torbą z chusty taką samą jak Twoja.Warstwa, która chroni to, co najcenniejsze


Torba z chusty składa się z 3 warstw, a jedna z nich jest wodoodporna. Nie straszny jej ani deszcz, ani śnieg. Oczywiście nie życzymy Ci bliskiego spotkania z deszczem. Zbyt dobrze jednak znamy nasz polski klimat. Z torbą nie musisz się martwić, że to, co ważnego w niej nosisz, ulegnie zniszczeniu podczas deszczu. Dla siebie musisz mieć parasol.Kieszonki, w których nic się nie gubi


Znasz to uczucie, gdy stoisz w kolejce do kasy albo pod domem i desperacko próbujesz znaleźć portfel lub klucze? Dlatego w naszej torbie z chusty umieściliśmy 4 praktyczne kieszonki. Włożysz do nich portfel, klucze, telefon, chusteczki i cokolwiek zechcesz. I zawsze będziesz wiedzieć, gdzie znaleźć to, co akurat potrzebujesz.


A może saszetkę do kompletu?

Kupując ten produkt, wybierasz wzór widoczny na dwóch pierwszych zdjęciach. Na zdjęciach pokazane są dwie strony torby.Torba jest przeceniona ze względu na niewielki błąd widoczny na trzecim zdjęciu.

KiddyMate
1 Przedmiot

Opis

Kategoria
Produkty z chusty
Dostawa
Paczkomat

Specyficzne kody

Torba z chusty wodoodporna...

90,00 zł 81,00 zł