ramka na prace plastyczne dziecka

Ramka ścienna na obrazki dziecka brązowa

99,00 zł

ramka ze skrzynką do przechowywania najcenniejszych dzieł dziecka
• prosta w obsłudze
• idealna na kartki w formacie A4
do zawieszenia na ścianie
• otwierana
• zamykana na magnes
• część zewnętrzna olejowana, w kolorze brązowym
• materiał: sklejka brzozowa
• wymiary zewnętrzne: 25 cm x 34 cm
• głębokość całej ramki: 5 cm
• głębokość skrzynki: 3 cm
wysyłka w ciągu 2 dni roboczych

Ilość
0

Ramka na dziecięce dzieła sztuki

Z pewnością wiesz, jak to jest, gdy rysunki dziecka leżą w każdym miejscu domu, na biurku, na stole, na półce, na lodówce. Dziecko tworzy czasem po kilka (albo i kilkanaście) takich rysunków i malowideł dziennie. Przynosi ze żłobka i przedszkola. Wiadomo, że tego nie wyrzucimy (albo przynajmniej nie od razu), więc gdzieś trzeba to trzymać. I do tego właśnie jest ta ramka ścienna na dziecięce obrazki.

W ramce można wyeksponować obrazy dziecka w jednym miejscu i dumnie pokazywać gościom. Albo oglądać w gronie domowników. Dziecko jest szczęśliwe, bo jego prace są ważne, wiszą na ścianie w widocznym miejscu i samo może je oglądać. Co ważne, dziecko może samodzielnie umieszczać tam obrazki - np. nasza Amelka, po skończonej pracy, dumnie odkłada swoje dzieła w widoczne miejsce do ramki. Bo po co tworzyć dzieła sztuki, jeśli nie mogą być eksponowane i podziwiane?

ramka ze skrzynką na rysunki dziecka

Ramka na obrazki wygodna w użytku

Ramka jest bardzo prosta w obsłudze - wystarczy ją otworzyć, przytrzymać kartki już włożone, odciągnąć gumeczkę, włożyć nowe dzieło i już gotowe. Można ciągle zmieniać obrazki, dokładając nowe. Ramka mieści kartki formatu A4. Niestety mniejsze mogą wypadać, ale pracujemy już nad mniejszą ramką. Co ważne, nie ma znaczenia, czy obrazek jest rysowany, malowany, wyklejany czy jeszcze inny. Ramka na obrazki przyjmie wszystko, co jest wykonane na kartce.

Ramka jest zamykana na magnes i zawieszana na ścianie - z tyłu ma zawieszkę. Możesz ją powiesić pionowo lub poziomo. Ramka na obrazki nie ma szybki, więc jest bezpieczna nawet jeśli dziecko korzysta z niej samodzielnie. W środku jest skrzynka, która pomieści ok. 200 czystych kartek. To całkiem dużo, ale wiemy, że przy wyjątkowo płodnym artyście czy artystce po tygodniu może zostać niewiele miejsca ;) Ramka ma też gumkę, która przytrzymuje kartki. Ale nie musisz jej używać - zaprojektowaliśmy ramkę na obrazki tak, by kartki z niej nie wypadały, nawet jeśli nic ich nie przytrzymuje (pod warunkiem, że ramka jest zamknięta). 

A teraz ważne pytanie - co zrobić, gdy ramka na obrazki się zapełni? To dobry moment, żeby wspólnie z dzieckiem przejrzeć wyprodukowany stosik i wybrać, które prace odkładamy w inne miejsce lub wyrzucamy, a które chcemy jeszcze zostawić.

Ramka na obrazki nie tylko do domu

Ramka ścienna na obrazki może być też ciekawym pomysłem na prezent dla osób, które dziecko lubi i często odwiedza, np. babci i dziadka. Dziecko może wręczać im wybrane obrazki, a oni będą mieli gdzie je powiesić, tak by dziecko było zadowolone i czuło, że jego praca jest doceniana. Bo każdy artysta lubi, gdy go chwalą.


Ważne
Może się tak zdarzyć, że gumki zamontowane w ramce się zużyją albo zostaną wyrwane przez zbyt mocne pociągnięcie. Mogą też pęknąć lub przydarzy się inna niewyjaśniona rzecz. Na szczęście możesz je wymienić. Wystarczy odkręcić tylną część ramki i założyć nowe gumki.

KiddyMate
1 Przedmiot

Opis

Dostępność
Na stanie (2 dni robocze)
Dostawa
Paczkomat

Specyficzne kody

Nowy produkt

Ramka ścienna na obrazki...

99,00 zł