• -10%
  • Zniżka 10%
kitchen helper dla dwójki

Kitchen helper dla bliźniaków MDF Króliczek Pomocniczek

638,10 zł
709,00 zł

Najniższa cena produktu z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 709,00 zł


• pomieści 2, a nawet 3 dzieci
stworzony dla bliźniaków i dla rodzeństwa
stabilny nawet podczas dziecięcych akrobacji
regulowana wysokość stopni i podestu
• wyjmowana barierka, przy zachowaniu tej samej stabilności
• dziecko może samodzielne na niego wejść i zejść
bezpieczne wykończenie bez ostrych krawędzi
• unikatowy kształt królika
• udźwig: 50 kg
materiał: boki - płyta MDF, stopnie - sklejka brzozowa
• wszystkie materiały bezpieczne dla dzieci (spełniają normę PN EN 71-3)
• czas realizacji zamówienia: 14 dni roboczych
• DARMOWA DOSTAWA


Kolor
  • Biały
  • Butelkowa zieleń
  • Niebieski
Ilość
0


Króliczka przygotowujemy specjalnie na Twoje zamówienie. Wycięcie, malowanie i dopieszczenie wszystkich szczegółów zajmuje nam około 14 dni roboczych roboczych. Jeśli potrzebujesz go szybciej, napisz do nas albo zadzwoń i zapytaj o dostępność wybranego koloru.

Króliczek dla dwójki, a nawet trójki


Kiedy masz bliźnięta (nie tylko te zodiakalne), wiele rzeczy musisz mieć większych albo podwójnych. Dlatego powstał ten kitchen helper - dla bliźniaków i dla rodzeństwa. Ma szerszy podest niż standardowy Króliczek Pomocniczek, dzięki czemu pomieści 2, a nawet 3 dzieci jednocześnie (sprawdzone przez rodzinę zaprzyjaźnionych testerów). Dzięki temu nie będzie starć o to, kto ma stać na kitchen helperze, a to spokój dla Ciebie, przynajmniej w tym obszarze.Kitchen helper, który wytrzyma najdziksze harce


Twoje dzieci uwielbiają tańczyć, skakać lub uprawiać gimnastykę w miejscach, które nie są do tego przeznaczone? Specjalnie zaprojektowaliśmy Króliczka tak, by był stabilny i wytrzymał nawet najdziksze harce. Jest nieco szerszy na dole, waży ok. 18 kg. Boki Króliczka zrobione są z płyty MDF, a stopnie - ze sklejki brzozowej. Jest dosyć ciężki, więc żeby go przesunąć, potrzebujesz dwóch rąk. Ten Króliczek Pomocniczek ma udźwig ok. 50 kg.

Pamiętaj jednak, że ten Króliczek nie przystosowany do dźwigania dorosłych. Dłuższa płyta inaczej przyjmuje ciężar i może pęknąć na środku. Kiedy stoją na nim dzieci, ciężar rozkłada się równomiernie na całej długości deski. I nie, to nie znaczy, że na Króliczka może wejść dwóch dorosłych :DBezpieczeństwo przede wszystkim


Króliczek jest ręcznie szlifowany, by nie miał żadnych ostrych krawędzi. Dodatkowo przednia deseczka została zaprojektowana tak, by była przestrzeń między nią a blatem kuchennym. Dzieci mogą więc bezpiecznie trzymać tam paluszki, a Ty masz pewność, że nagle ich sobie nie przycisną. Wszystkie użyte materiały spełniają normę PN EN 71-3, więc Twoje dzieci będą bezpieczne nawet jeśli postanowią sprawdzić, jak smakuje Pomocniczek.

Pamiętaj jednak, że kitchen helper to nie zabawka. Nie gwarantujemy, że dziecko będzie zawsze używać go zgodnie z przeznaczeniem. Przygotowaliśmy Króliczka na ewentualne gryzienie, tańce, skoki i siedzenie jak na koniu. Ale wszystkich wymysłów dziecka nie przewidzimy, więc pamiętaj, żeby dziecko korzystało z podestu tylko pod Twoją opieką.
Stoliczek dla dzieci, które potrzebują miejsca do tworzenia


Nowy Króliczek ma dodatkową funkcję - może też być stoliczkiem z ławeczką. Musisz do tego przestawić stopnie, podest i przełożyć śrubki (instrukcję dołączamy do zamówienia). Dzięki temu Twoje dzieci zyskają bezpieczne miejsce, które nie będzie się przesuwać nawet w największym szale tworzenia (Króliczek trochę jednak waży). A wiesz, jak to jest z małymi artystami - jeśli oni są spokojni, to Ty też. Stoliczek jest też dopasowany wysokością do wzrostu dziecka, tak by nóżki były na ziemi. To z kolei jest zdrowe dla kręgosłupa i sprzyja stabilnej postawie.

Ile zajmuje przestawienie Króliczka na stoliczek? Ok. 6-7 minut, choć na początku może być trochę dłużej, bo musisz przestawić stopnie, śrubki i połapać się w tym wszystkim. Dlatego będzie idealnie, jeśli Twoje dzieci postanowią nieco dłużej (tak min. 5 minut) korzystać ze stoliczka. Tak chociaż z szacunku do czasu potrzebnego na przełożenie :)Z regulowanymi stopniami i podestem


Nasz kitchen helper składa się z dwóch stopni i podestu, a wszystko jest regulowane. Dzięki temu możesz go dostosować tak, by nawet mniejsze dzieci mogły wejść na niego samodzielnie. A gdy podrosną, możesz przesunąć stopnie lub obniżyć podest. Nasze dziecko bardzo szybko nauczyło się wchodzić samodzielnie na Króliczka - wystarczyło jej raz pokazać.
Kitchen helper ma 4 poziomy regulacji podestu. Podest może znajdować się na wysokości: 36cm, 41cm, 47,5cm lub 52cm od podłogi.Wspiera samodzielność dziecka i pomaga mu sięgnąć wyżej


Twoje dzieci płaczą, bo nie widzą, co robisz na blacie? Dzięki Króliczkowi będą mogły się przyglądać, jak przygotowujesz posiłki, a Ty zrobisz jedzenie bez konieczności uspokajania ich co dwie minuty. Twoje dzieci będą mogły też Ci pomóc. Początkowo możesz im dać zabawkowe jedzenie, a potem, kto wie, może pomogą Ci przy obiedzie? Z własnych doświadczeń wiemy, że dzieci lubią jeść, stojąc na Króliczku.

Z kitchen helpera mogą korzystać już dzieci, które potrafią stać z podpórką, pod nadzorem osoby dorosłej.

A jeśli masz w domu kota - z pewnością spodoba mu się nowe, wysokie legowisko :DStylowy design


Nasz kitchen helper jest w unikatowym kształcie królika. Ten zwierzak najbardziej pasował nam do zaprojektowanej konstrukcji. Dzięki temu Pomocniczek będzie ładnie prezentował się w Twojej kuchni, a Twoje dzieci szybciej się z nim zaprzyjaźnią i będą mogły nadać mu imię.Składanie


Króliczek dotrze do Ciebie rozłożony i zapakowany w karton. Musisz złożyć go samodzielnie :) Dołączymy do Twojego zamówienia instrukcję, żeby Twoje dzieci szybko mogły zacząć z niego korzystać. Montaż jest bardzo prosty, a będzie Ci do niego potrzebny śrubokręt lub wkrętarka.
Wybierz kolor, który będzie najlepiej pasował do Twojej kuchni i ciesz się obecnością sprytnego pomocnika w Twoim domu :)

KiddyMate
3 Przedmioty

Opis

Materiał
Płyta MDF 18 mm
Farba i lakier
Bezpieczne dla dzieci, zgodne z normą PN EN 71-3
Czyszczenie
Bez użycia środków chemicznych
Wysokość
86,4 cm
Szerokość
68 cm
Głębokość
54,5 cm
Waga
18 kg
Rodzaj
Króliczek Pomocniczek
Wykonanie
Pomalowane
Dostępność
Na zamówienie (14 dni roboczych)

Specyficzne kody

Cecha Króliczek Pomocniczek Ciekawski MaRyś
Zwierzak Królik Kot
Podest 4 poziomy regulacji 3 poziomy regulacji
Liczba stopni 2 1
Wymiary

Wysokość: 86 cm

Szerokość: 43,6 cm

Głebokość: 54,5 cm

Wysokość: 86 cm

Szerokość: 43,6 cm

Głebokość: 49 cm

Zabezpieczenie dla najmłodszych Możliwość dokupienia
(tablica kredowa lub filc)
Możliwość dokupienia
(filc)
Zamiana na stolik Tak Nie

kitchen helper króliczek i kot porównaniekitchen helper króliczek i kot porównanie wymiarów

Poznaj Króliczka Pomocniczka i Ciekawskiego MaRysia! Obejrzyj film, w którym opowiadamy o obu kitchen helperach i porównujemy je ze sobą.

Żeby ułatwić Ci lepsze poznanie naszych kitchen helperów przygotowaliśmy ten przewodnik. Zapoznaj się z nim, a jeśli nadal chcesz o coś zapytać - napisz do nas albo zadzwoń :)

1. Podział kitchen helperów ze względu na materiał:

sklejka brzozowa - cały kitchen helper wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 18 mm.
płyta mdf - boki kitchen helpera wykonane są z płyty mdf o grubości 18 mm, a stopnie ze sklejki brzozowej grubości 18 mm. Jeśli zamawiasz do niego płytę zabezpieczającą lub tablicę kredową, to one również są ze sklejki brzozowej.

Czym się różni kitchen helper ze sklejki drewnianej od tego z płyty MDF?

Przede wszystkim ceną - ceny sklejki poszybowały w górę niczym odrzutowiec i na razie nic nie zapowiada, żeby miały spaść. Króliczek ze sklejki ma większy testowany przez nas udźwig - 125 kg (MaRyś - 100 kg), w porównaniu do 50 kg dla kitchen helperów z płyty MDF.
Kitchen helper z płyty MDF bez problemu utrzyma dziecko, ale nie dajemy gwarancji czy wytrzyma ciężar dorosłego.

Design i układ stopni jest ten sam, więc zewnętrznie nie będzie pomiędzy kitchen helperami żadnych różnic.


2. Podział kitchen helperów ze względu na wykończenie:

pomalowane - cały kitchen helper jest malowany przez nas. Wszystkie użyte farby i lakiery są bezpieczne dla dzieci - spełniają normę PN EN 71-3.
do samodzielnego pomalowania - w tych kitchen helperach dostajesz surowe boki. Są oszlifowane i przygotowane do malowania. Możesz pomalować je samodzielnie w domu na dowolny kolor. Stopnie są już polakierowane przez nas - nie musisz ich malować dodatkowo.

Zobacz także

Kitchen helper dla...

709,00 zł 638,10 zł