kitchen helper regulowany kot

Kitchen helper Ciekawski MaRyś

739,00 zł

• inspiracją jest największy dostojnik w świecie zwierząt (kot)
wytrzymały (udźwignie nawet 100 kg)
stabilny nawet podczas tańców rodem ze “Step up”
regulowana wysokość podestu i stopnia
• dziecko może samodzielne na niego wejść i zejść
• bezpieczne wykończenie bez ostrych krawędzi
materiał boki: sklejka brzozowa o grubości 18 mm (zgodna z normą PN EN 71-3)
• materiał stopnie - sklejka brzozowa lub płyta stolarska
• farba i lakier bezpieczne dla dzieci (spełniają normę PN EN 71-3)
• czas realizacji zamówienia: 14 dni roboczych
• DARMOWA DOSTAWA


Kolor
  • Biały
  • Szary
Ilość
0


MaRysia przygotowujemy specjalnie na Twoje zamówienie. Wycięcie, malowanie i dopieszczenie wszystkich szczegółów zajmuje nam ok. 14 dni roboczych.


Możesz również dokupić dodatkowo do tego MaRysia zabezpieczenie filcowe (znajdziesz je tutaj)

Stabilny niczym kot na płocie z siatki


Każdy, kto widział kiedyś kota chodzącego po płocie z siatki, zadał sobie to pytanie - jakim cudem może on się tak majestatycznie przechadzać po cieniutkim płocie? Jest tylko jedna odpowiedź na to pytanie - koty. Nasz kitchen helper MaRyś też ma świetny zmysł równowagi. Jest stabilny nawet, gdy Twoje dziecko postanowi odtwarzać finałowy taniec z filmu “Step up” (dowolnej części). Nasza córka Amelka (główny tester MaRysia) co prawda nie oglądała tego filmu, a czasem przyjmuje pozy niczym zawodowy tancerz. Albo kaskader. I to stojąc na szczycie kitchen helpera.

MaRyś ze sklejki brzozowej a MaRyś z płyty MDF - przeczytaj tutaj czym się różnią.Bezpieczeństwo przede wszystkim


MaRyś jest ręcznie szlifowany, by nie miał żadnych ostrych krawędzi. Dodatkowo przednia deseczka została zaprojektowana tak, by była przestrzeń między nią a blatem kuchennym. Dziecko może więc bezpiecznie trzymać tam paluszki, a Ty masz pewność, że nagle ich sobie nie przyciśnie. Wszystkie materiały, których użyliśmy spełniają normę PN EN-71-3, więc Twoje dziecko będzie bezpieczne nawet jeśli postanowi sprawdzić, jak smakuje MaRyś.
Pamiętaj jednak, że kitchen helper to nie zabawka. Nie gwarantujemy, że dziecko będzie zawsze używać go zgodnie z przeznaczeniem. Przygotowaliśmy MaRysia na ewentualne gryzienie, tańce, skoki i siedzenie jak na koniu. Ale wszystkich wymysłów dziecka nie przewidzimy, więc pamiętaj, żeby dziecko korzystało z podestu tylko pod Twoją opieką.Wytrzymały jak kulturysta


Kitchen helper Ciekawski MaRyś jest wytrzymały. Choć może wyglądać jak chucherko, to, jeśli dobrze się przyjrzysz, to zobaczysz mięśnie jak u zawodowego kulturysty. Dzięki temu bez trudu udźwignie Twoje dziecko nawet gdy skacze, tańczy, czy cokolwiek postanowi robić. Ty również możesz go używać, by sięgnąć do najwyższych półek. Największy przetestowany przez nas udźwig MaRysia to 100 kg. Trochę więcej niż waży Twoje dziecko, prawda?Z regulowanym podestem i stopniem


Ciekawski MaRyś nie jest jak ubranka dziecięce - może rosnąć razem z Twoim dzieckiem! Podest oraz stopień są regulowane (3 poziomy regulacji), więc możesz dostosować ich wysokość do wzrostu dziecka. Czyli możesz najpierw obniżyć stopień tak, by dziecko mogło samodzielnie na niego wejść, a później obniżyć podest, by dziecko mogło bezpiecznie kroić banana. I by nie weszło na blat.
Kitchen helper ma 3 poziomy regulacji podestu. Podest może znajdować się na wysokości: 32cm, 40cm lub 48cm od podłogi.

Z MaRysia mogą korzystać dzieci, które potrafią samodzielnie staćpod nadzorem osoby dorosłej. Ten kitchen helper ma jeden stopień, więc jeśli Twoje dziecko ma około roku, to być może będzie potrzebna Twoja pomoc podczas wchodzenia i schodzenia. Ale nie przejmuj się, ten czas szybko przeminie i ani się obejrzysz, a Twój maluch będzie sam śmigał na MaRysia :)Jedyny słuszny kształt największego dostojnika wśród zwierząt


Ten kształt był najbardziej wyczekiwany wśród naszych produktów, odkąd tylko pojawił się pierwszy w kształcie zwierzaka. No bo umówmy się - czy jest w świecie zwierząt bardziej dostojny przedstawiciel niż kot? Oczywiście psy też uwielbiamy - ich niezwykłość można opisać inaczej niż dostojny :). Poza tym kot musi wszędzie zajrzeć. I tak nam się od razu skojarzyło - bo przecież kitchen helper to produkt dla dzieci, które muszą zobaczyć, co robisz na blacie. Teraz. Natychmiast.Czymże jest nazwa, czyli dlaczego MaRyś


Bo dla naszej córki wszystkie koty to rysie, czyli jej miłość od pierwszego wejrzenia. A “Ma” dodatkowo podkreśla, że to kot. Poza tym tę nazwę wybrali prawie jednogłośnie nasi odbiorcy na Instagramie i Facebooku (drugą opcją był Ciekawski Koteczek). Może to Ty byłeś(-aś) jedną z tych osób?Składanie


MaRyś dotrze do Ciebie rozłożony i zapakowany w karton. Musisz złożyć go samodzielnie :) Dołączymy do Twojego zamówienia instrukcję, żeby Twoje dziecko szybko mogło zacząć z niego korzystać. Montaż jest bardzo prosty, a będzie Ci do niego potrzebny śrubokręt lub wkrętarka.


KiddyMate
1 Przedmioty

Opis

Materiał
Sklejka brzozowa 18mm
Wysokość
86 cm
Szerokość
43,6 cm
Głębokość
49 cm
Waga
10 kg
Rodzaj
Ciekawski MaRyś
Wykonanie
Pomalowane
Dostępność
Na zamówienie (14 dni roboczych)

Specyficzne kody

Cecha Króliczek Pomocniczek Ciekawski MaRyś
Zwierzak Królik Kot
Podest 4 poziomy regulacji 3 poziomy regulacji
Liczba stopni 2 1
Wymiary

Wysokość: 86 cm

Szerokość: 43,6 cm

Głebokość: 54,5 cm

Wysokość: 86 cm

Szerokość: 43,6 cm

Głebokość: 49 cm

Zabezpieczenie dla najmłodszych Możliwość dokupienia
(tablica kredowa lub filc)
Możliwość dokupienia
(filc)
Zamiana na stolik Tak Nie

kitchen helper króliczek i kot porównaniekitchen helper króliczek i kot porównanie wymiarów

Poznaj Króliczka Pomocniczka i Ciekawskiego MaRysia! Obejrzyj film, w którym opowiadamy o obu kitchen helperach i porównujemy je ze sobą.

Żeby ułatwić Ci lepsze poznanie naszych kitchen helperów przygotowaliśmy ten przewodnik. Zapoznaj się z nim, a jeśli nadal chcesz o coś zapytać - napisz do nas albo zadzwoń :)

1. Podział kitchen helperów ze względu na materiał:

sklejka brzozowa - cały kitchen helper wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 18 mm.
płyta mdf - boki kitchen helpera wykonane są z płyty mdf o grubości 18 mm, a stopnie ze sklejki brzozowej grubości 18 mm. Jeśli zamawiasz do niego płytę zabezpieczającą lub tablicę kredową, to one również są ze sklejki brzozowej.

Czym się różni kitchen helper ze sklejki drewnianej od tego z płyty MDF?

Przede wszystkim ceną - ceny sklejki poszybowały w górę niczym odrzutowiec i na razie nic nie zapowiada, żeby miały spaść. Króliczek ze sklejki ma większy testowany przez nas udźwig - 125 kg (MaRyś - 100 kg), w porównaniu do 50 kg dla kitchen helperów z płyty MDF.
Kitchen helper z płyty MDF bez problemu utrzyma dziecko, ale nie dajemy gwarancji czy wytrzyma ciężar dorosłego.

Design i układ stopni jest ten sam, więc zewnętrznie nie będzie pomiędzy kitchen helperami żadnych różnic.


2. Podział kitchen helperów ze względu na wykończenie:

pomalowane - cały kitchen helper jest malowany przez nas. Wszystkie użyte farby i lakiery są bezpieczne dla dzieci - spełniają normę PN EN 71-3.
do samodzielnego pomalowania - w tych kitchen helperach dostajesz surowe boki. Są oszlifowane i przygotowane do malowania. Możesz pomalować je samodzielnie w domu na dowolny kolor. Stopnie są już polakierowane przez nas - nie musisz ich malować dodatkowo.

Zobacz także

Kitchen helper Ciekawski MaRyś

739,00 zł