maty dla dzieci na podłogę

Wzory mat Premium

50,00 zł

bezpieczna dla noworodków - zgodna z normą PN EN 71
• materiał: płótno bawełniane na zewnątrz, w środku amortyzująca pianka
• łatwa w czyszczeniu - posprzątaj odkurzaczem albo wypierz
średnio twarde podłoże, które wspiera prawidłowy rozwój dziecka
• nie ślizga się po podłodze - łączona na antypoślizgowe rzepy
• łatwa w transporcie - możesz ją zabrać np. do parku
pakowana bez plastiku
• 6 wzorów do wyboru - dopasuj wielkość i wzory do swoich potrzeb

Wzór
  • Wybierz wzór
  • Marzenia senne
  • Dinozaury w krainie snów
  • Sierpniowa łąka
  • Dmuchawce na wietrze
  • Gwieździste sny
Ilość
0

Ach, ten materiał, ach, te wzory!

Mata dla dzieci premium jest jak podrasowana wersja maty standardowej. Dlaczego? Tym razem postawiliśmy na jeszcze grubszy, trwalszy i bardziej wytrzymały materiał - płótno bawełniane. To trochę jak z samochodami - każdy model ma wersję podstawową i ulepszoną, czyli premium. Wybraliśmy też jeszcze słodsze wzory (np. na te śpiące dinozaury można patrzeć bez końca) i dodaliśmy więcej kwiatów - bo kwiaty są super, prawda? Może to dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają koty - kwiaty na parapecie to ryzyko, ale na macie będą całkowicie bezpieczne.

mata dla noworodka i niemowlaka

Mata bezpieczna dla noworodków

Mata jest również bezpieczna dla noworodków. Spełnia bardzo rygorystyczną normę PN EN 71, dzięki czemu masz pewność, że Twój maluszek będzie bezpieczny nawet jeśli poliże matę – a jak doskonale wiesz, dziecko wszystko bierze do buzi. Nie znajdzie też wystających elementów, które mógłby pogryźć lub pociągnąć.


Średnio twarde podłoże, które wspiera prawidłowy rozwój dziecka

Ale jak to tak, moje dziecko na podłodze? Dokładnie tak. Dla maluszka najlepsze jest średnio twarde podłoże, a nie miękka i dobra (z naszej perspektywy) kanapa. To właśnie na nim może wzmacniać swoje mięśnie. To mata może być świadkiem pierwszego obrotu na brzuszek, pierwszych prób raczkowania, a w końcu pierwszych kroków.

Połączenie maty piankowej i materiałowej

Mata dla dzieci KiddyMate posiada amortyzującą piankę o grubości 1 cm w środku, która dodatkowo przyjemnie grzeje w chłodne wieczory. Bawełna na zewnątrz jest miła w dotyku i sprawia, że nie musisz kłaść na matę dodatkowego koca, żeby dziecko nie leżało tak na zimnej, lepkiej macie.

mata dla dzieci na podłogę
mata dla dziecka do zabawy

Miejsce do zabawy dla Twojego dziecka

Dzięki macie KiddyMate możesz stworzyć swojemu dziecku jedno miejsce do zabawy, a to oznacza koniec poszukiwania zabawek po całym domu. Przydatne szczególnie wtedy, gdy nie masz jeszcze osobnego pokoju dla dziecka. Mata może być ulubionym miejsc zabaw Twojego dziecka nawet przez kilka lat.

Mata łatwa w sprzątaniu

Jeśli na matę wyleje się zupka, to możesz ją wyprać. A jeśli pozostaną na niej okruszki chrupek, to bez trudu posprzątasz ją odkurzaczem.

Tu przeczytasz więcej o czyszczeniu maty.

mata dla dziecka

Kształt i wielkość maty dopasowane do Twoich potrzeb

Możesz dopasować kształt i wielkość maty do swoich potrzeb, bez względu na to, jak duże jest pomieszczenie, w którym chcesz ją położyć. Nie musisz też układać jej w kształcie kwadratu czy prostokąta. Wybierz taki kształt, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. A w każdej chwili możesz go zmienić.

Wielkość jednego elementu: 47x47 cm.

W zamówieniu otrzymasz wybrana liczbę elementów maty oraz rzepy łączące - w takiej liczbie, by umożliwić Ci połączenie mat.

Zobacz, jak składać maty.

Co o naszej macie dla dzieci uważają jej użytkownicy?

Jestem fanką piankowych mat – więc mata KiddyMate wstrzeliła się w 100% w moje gusta – pianka jest najlepsza pod względem twardości. A najlepiej, aby mata była właśnie średnio twarda, to właśnie na takim podłożu maleństwo będzie mogło sprawnie ćwiczyć i wzmacniać swoje mięśnie, podnosić główkę, ćwiczyć obroty itd. – Fizjoterapeutka w ciąży
Bardzo polecam! Mata ma odpowiedni poziom twardości, dziecko chętnie na niej leży i się obraca. Koty leżą na niej równie chętnie :D. Jest estetyczna i bardzo dobrej jakości. Fajnie, że można samemu wybrać wzory i je dowolnie skomponować. Rozmiar 3x3 pomieści dziecko, rodzica i kota :).Zadbaj, by Twój kot nie podrapał kolejnej maty oraz by Twoje dziecko miało odpowiednie miejsce do samodzielnej zabawy. Wybierz kształt i wielkość maty lub skorzystaj z gotowych wzorów i ciesz się wyjątkową matą w swoim domu.
KiddyMate
0 Przedmioty

Opis

Warstwa wierzchnia - bawełna
100%
Wypełnienie - pianka PE
grubość 1 cm
Wielkość maty
Własny zestaw

Specyficzne kody

4 elementy KidMini - 192 zł (48 zł za sztukę)
6 elementów KidMidi - 276 zł (46 zł za sztukę)
9 elementów KidMaxi - 396 zł (44 zł za sztukę)

Mata dla dzieci odporna na kocie pazurki, która ma w sobie coś z maty piankowej i materiałowej. Zobacz film i dowiedz się więcej.

Zobacz także

Wzory mat Premium

50,00 zł