• Nowy
układanka tęcza naturalna

Układanka tęcza - Twórczy Żółw

84,00 zł

rozwija wyobraźnię i motorykę małą - uczy praw fizyki, cierpliwości i wytrwałości
• zabawka do użytku przez lata
• można ułożyć z niej żółwia i wiele innych zwierząt
5 “łuków” i 4 klocki puzzle
• dla dzieci od 3. roku życia (cierpliwe mogą korzystać wcześniej)
• spełnia normę PN EN 71
z bawełnianym workiem do przechowania w zestawie
• materiał: sklejka brzozowa lakierowana
• wymiary największego elementu: 27,5*14 cm

Ilość
0

Jedna układanka a nieskończona liczba pomysłów na ułożenie

To zdecydowanie jedna z najważniejszych wiadomości - z układanki tęczy można ułożyć nieskończoną liczbę kształtów czy konstrukcji. Bo ogranicza nas tylko wyobraźnia. Ta zabawka może więc zająć Twoje dziecko na dłużej niż minutę, a to już duży sukces.

I tu powstaje pytanie - od jakiego wieku dziecko może korzystać z tęczy? Odpowiemy jak klasyczni ekonomiści i psychologowie - to zależy. Jeśli Twoje dziecko jest spokojne i cierpliwe, to może spróbować tęczy już od 2. roku życia. Ale jeśli jest typem dziecka “dzikiego” (jak np. nasza Amelka), to może lepiej tak od 3 lat. Bo do tęczy potrzeba cierpliwości, jeśli dziecko jej nie ma, to szybko się zirytuje, jak coś nie będzie wychodzić.Zabawka z walorem edukacyjnym

Układanka Twórczy Żółw wspiera prawidłowy rozwój Twojego dziecka - w trakcie zabawy dziecko ćwiczy motorykę małą. To zabawka edukacyjna, bo dzięki niej Twoje dziecko uczy się praw fizyki oraz kreatywności, cierpliwości, wytrwałości oraz może ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną. Co więcej Ty też możesz korzystać z układanki - przekonasz się, że układanie z niej budowli wcale nie jest takie proste i wymaga myślenia. I uwierz nam, zabawa z tęczą naprawdę wciąga :)Tęcza w zestawie z woreczkiem na przechowywanie

Układanka tęcza przyjedzie do Ciebie zapakowana w woreczek (i oczywiście karton) w kolorze waniliowym lub łososiowym (kolor wybieramy losowo). Przyda Ci się on do przechowywania oraz transportu. Może też leżeć w nim Twój kot, a Twoje dziecko na pewno znajdzie dla niego jeszcze jakieś zastosowanie.A czemu Twórczy Żółw?

Bo z tęczy można ułożyć żółwia. I kota. I psa. Ale żółwia nie mamy jeszcze w naszym sklepowym minizoo, więc dlatego. Poza tym to bardzo cierpliwe i spokojne zwierzę, wręcz stworzone do układania tęczy.

Układanka tęcza Twórczy Żółw składa się z 5 “łuków” oraz 4 klocków puzzli, z których dziecko może ułożyć kota z naszego logo lub nazwę naszej marki. Logo i nazwę umieszczamy na klockach za pomocą lasera.Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo naszych produktów to jedna z podstawowych kwestii, które bierzemy pod uwagę. Dlatego nasza układanka została przebadana w ośrodku badawczym i jest zgodna z normą PN EN 71. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko może bez obaw z niej korzystać od 3 roku życia. Nie znajdzie tutaj niebezpiecznych elementów, a nawet gdyby zechciało sprawdzić, jak smakuje tęcza, to… przekona się, że nie jest zjadliwa. I tyle, bez poważnych konsekwencji.

Układanka wykonana jest z naturalnego drewna, mogą się więc pojawić na niej niewielkie sęki lub otwory po nich. Każda układanka ma unikatową strukturę i kolor drewna, jej odcień może się więc różnić od kolorów widocznych na zdjęciach.
26 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)

Układanka tęcza - Twórczy Żółw

84,00 zł