książki o wartościach dla dzieci rózia

Rózia i jej wartości

39,90 zł

• opisuje 4 wartości życiowe za pomocą ciekawej historii Rózii
tłumaczy dzieciom wartości, którymi warto się kierować
dostarcza rodzicom wskazówek, jak rozmawiać z dziećmi o wartościach i budować ich poczucie własnej wartości, jak rozmawiać z dziećmi o emocjach
• dla dzieci w wieku 3-6 lat
45 stron ilustrowanej i rymowanej opowieści
• autorki: Katarzyna Ogonowska (tekst) i Joanna Czarnecka (ilustracje)
• wydawnictwo Parasolka
• twarda oprawa


Ilość
0

Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci

Historia Rózi to książka o wartościach życiowych dla przedszkolaków. Rózia to bohaterka, z którą łatwo dziecko może się utożsamić - biega po błocie, ma zdarte spodnie i poznaje świat. W tej części Rózia uczy się wartości, którymi warto kierować się w życiu. Książka przedstawia 4 wartości: wytrwałość, akceptację, życzliwość oraz odwagę. Każda z nich występuje w kontekście - sytuacji, której może doświadczyć każde dziecko, np. porzucanie pasji po jednej nieudanej próbie, radzenie sobie z negatywnymi komentarzami rówieśników czy przezwyciężanie własnego strachu. Każda z wartości jest nazwana, a dziecko dowiaduje się, co ona oznacza w praktyce. Książka pomaga budować poczucie własnej wartości. To kontynuacja serii o Rózi - poznaj też “Rózia i kolorowe emocje”.

ksiażka o budowaniu poczucia własnej wartości u dziecka
ksiażka miniporadnik dla rodzica o wartościach

Miniporadnik dla rodziców

Ta wartościowa książka o wartościach dla dzieci jest również świetnym miniporadnikiem dla rodziców. Wraz z nią otrzymujesz takie gotowe historie, dzięki którym możesz tłumaczyć dziecku, jakimi wartościami warto się kierować w życiu. Dowiesz się również, jak pomóc dziecku budować poczucie własnej wartości. Historia Rózi może również być dla Ciebie takim wstępem do rozmawiania o wartościach i pewności siebie. A te rozmowy są niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju psychicznego dziecka. Książka jest napisana z poszanowaniem i uważnością na emocje i potrzeby dziecka. Została skonsultowana z psychologami.

Piękna i rymowana historia

Historia Rózi to książka na nieco dłuższe czytanie. Ma 45 stron i przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, tak ok. 3-6 lat. Napisana jest prostym językiem oraz się rymuje - łatwo i przyjemnie czyta się ją na głos, i pewnie równie przyjemnie słucha - nasza córka ją uwielbia :).

ksiażka o poczuciu własnej wartości dla przedszkolaka
ksiażka o poczuciu własnej wartości dla 4-latka

Wydanie, które jest dziełem samym w sobie

“Rózia i jej wartości” to, jak mówią jej autorki, małe dzieło sztuki. Książka zawiera piękne ilustracje, które obrazują całą historię. Ilustracje przyciągają uwagę dziecka - może ono nawet samo przeglądać książkę, bez czytania. Książka jest wydana w twardej oprawie.

9 Przedmioty

Opis

Dostawa
Paczkomat

Specyficzne kody

Rózia i jej wartości

39,90 zł