• -10%
  • Zniżka 10%
tęcza drewniana naturalna

Tęcza drewniana naturalna - Twórczy Żółw

76,50 zł
85,00 zł

Najniższa cena produktu z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 85,00 zł


rozwija wyobraźnię i motorykę małą - uczy praw fizyki, cierpliwości i wytrwałości
• zabawka Montessori do użytku przez lata
• można ułożyć z niej żółwia i wiele innych zwierząt
5 “łuków” i 4 klocki puzzle
• dla dzieci od 3. roku życia (cierpliwe mogą korzystać wcześniej)
• spełnia normę PN EN 71
z bawełnianym workiem do przechowania w zestawie
• zero waste - zrobiona z odpadów po wycinaniu Króliczka Pomocniczka
• materiał: sklejka brzozowa lakierowana
• wymiary największego elementu: 27,5*14 cm

Ilość
0


Jedna drewniana układanka a nieskończona liczba pomysłów na ułożenie

To zdecydowanie jedna z najważniejszych wiadomości - z drewnianej tęczy można ułożyć nieskończoną liczbę kształtów czy konstrukcji. Bo ogranicza nas tylko wyobraźnia. Ta zabawka może więc zająć Twoje dziecko na dłużej niż minutę, a to już duży sukces.

I tu powstaje pytanie - od jakiego wieku dziecko może korzystać z drewnianej tęczy? Odpowiemy jak klasyczni ekonomiści i psychologowie - to zależy. Jeśli Twoje dziecko jest spokojne i cierpliwe, to może spróbować tęczy już od 2. roku życia. Ale jeśli jest typem dziecka “dzikiego” (jak np. nasza Amelka), to może lepiej tak od 3 lat. Bo do tęczy potrzeba cierpliwości, jeśli dziecko jej nie ma, to szybko się zirytuje, jak coś nie będzie wychodzić.

Naturalna zabawka drewniana z walorem edukacyjnym

Układanka drewniana Twórczy Żółw wspiera prawidłowy rozwój Twojego dziecka - w trakcie zabawy dziecko ćwiczy motorykę małą. To zabawka edukacyjna, bo dzięki niej Twoje dziecko uczy się praw fizyki oraz kreatywności, cierpliwości, wytrwałości oraz może ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną. Co więcej Ty też możesz korzystać z układanki - przekonasz się, że układanie z niej budowli wcale nie jest takie proste i wymaga myślenia. I uwierz nam, zabawa z tęczą naprawdę wciąga :)


Tęcza montessori w zestawie z woreczkiem na przechowywanie

Tęcza montessori przyjedzie do Ciebie zapakowana w woreczek (i oczywiście karton) w losowym kolorze. Przyda Ci się on do przechowywania oraz transportu. Może też leżeć w nim Twój kot, a Twoje dziecko na pewno znajdzie dla niego jeszcze jakieś zastosowanie.

Lakierowana układanka, ale nie super gładka

Ta drewniana układanka jest lakierowana, ale nie taka idealnie gładka. Specjalnie nie oszlifowaliśmy jej dokładnie, tylko tak, żeby nie było niebezpiecznych elementów. Jeśli więc chwycisz któryś z łuków i przejedziesz po nim ręką, poczujesz, że jest chropowata. Czy ktoś tu odstawił fuszerę? Nie! To jest tak specjalnie zrobione, żeby te łuki nie zjeżdżały z siebie nawet podczas tworzenia bardzo zaawansowanych konstrukcji. Gdyby były idealnie oszilfowane, to nici z układania ludzików, drzew czy kotków. Dzięki tej chropowatości łuki trzymają się na sobie i mają odpowiednie podparcie.

A czemu Twórczy Żółw?

Bo z drewnianej tęczy montessori można ułożyć żółwia. I kota. I psa. Ale żółwia nie mamy jeszcze w naszym sklepowym minizoo, więc dlatego. Poza tym to bardzo cierpliwe i spokojne zwierzę, wręcz stworzone do układania tęczy.

Układanka tęcza montessori Twórczy Żółw składa się z 5 “łuków” oraz 4 klocków puzzli, z których dziecko może ułożyć kota z naszego logo lub nazwę naszej marki. Logo i nazwę umieszczamy na klockach za pomocą lasera.

Produkt zero waste

Nasza drewniana tęcza to produkt zero waste. Każda jest zrobiona z odpadów po wycinaniu Króliczka Pomocniczka. Bo po co wyrzucać dobry materiał, jeśli można z niego zrobić fajną zabawkę i mieć znacznie mniej odpadów?

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo naszych produktów to jedna z podstawowych kwestii, które bierzemy pod uwagę. Dlatego nasza układanka została przebadana w ośrodku badawczym i jest zgodna z normą PN EN 71. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko może bez obaw z niej korzystać od 3. roku życia. Nie znajdzie tutaj niebezpiecznych elementów, a nawet gdyby zechciało sprawdzić, jak smakuje tęcza, to… przekona się, że nie jest zjadliwa. I tyle, bez poważnych konsekwencji.


Układanka wykonana jest z naturalnego drewna, mogą się więc pojawić na niej niewielkie sęki lub otwory po nich. Każda układanka ma unikatową strukturę i kolor drewna, jej odcień może się więc różnić od kolorów widocznych na zdjęciach.

KiddyMate
74 Przedmioty

Opis

Dostawa
Paczkomat

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zabawa z tęczą to prawdziwa frajda, i to nie tylko dla dzieci :)

Zobacz filmik z naszymi pomysłami na jej układanie. Znajdziesz tu proste i te nieco bardziej skomplikowane konstrukcje.

Tęcza drewniana naturalna -...

85,00 zł 76,50 zł